special
  •  #StandWithUkraine Ukraine flag |
  • ~535660+1300
     Enemy losses on 852th day of War in Ukraine

This webpage has been robot translated, sorry for typos if any. To view the original content of the page, simply replace the translation subdomain with www in the address bar or use this link.

бассейны киева для взрослых и детей

г. Алушта
г. Бердянск
г. Бровары
г. Днепродзержинск
г. Днепропетровск
г. Донецк
г. Евпатория
г. Запорожье
г. Киев
г. Коблево
г. Коктебель
г. Луганск
г. Львов
г. Николаев
г. Одесса
г. Полтава
г. Севастополь
г. Симеиз
г. Судак
г. Тернополь
г. Харьков

Аквапарк "Лимпопо" в развлекательном комплексе "Алигатор"

Адрес: г. Тернополь, вул.Гайовая, 29
Телефон: 8 0352 52-84-00
Цена абонемента:
Цена разового посещения: пн-чт: 10-20 грн/год., пт: 10-25грн/год., сб-нд: 25грн/год
Описание: Площа аквапарку "Лімпопо" - 4200 квадратних метрів. Тут може вільно розміститися 400 осіб водночас. В аквапарку шість басейнів різного типу загальним об'ємом близько 1500 куб.м. Також облаштовані доріжки для спортивних тренувань довжиною 25 метрів. Найглибші місця у басейнах - до 1,9 метра, а наймілкіший має лише 20 см, тобто, кожен відвідувач, незалежно від зросту, зможе поплавати там, де йому комфортно. Вперше в Україні в "Лімпопо" представлений мультимедійний атракціон "Чорна діра" зі світловими ефектами, стереозвуком і можливістю мультипрограмування через Інтернет. Як обіцяють знавці, коли летиш в ній, то можна побачити неймовірну гру світла і почути найнесподіваніші звуки. Висота старту "Чорної діри" 12,5 м, а довжина цього екзотичного "маршруту" - 160 м. Ще одна гірка "Труба" дещо нижча - 6,5 м і майже вдвічі коротша, але вона теж обов'язково сподобається любителям екстриму. Своїй назві відповідають і дві крутих гірки "Камікадзе" (висота 10,5 м, довжина 33 м).
Температура воды (в градусах по Цельсию):
Аквааэробика: Нет.
Дополнительные сведения и услуги: Не забули в "Лімпопо" і про популярний зараз spa-відпочинок. Для любителів просто розслабитись у воді облаштовано спеціальну spa-зону з усіма видами гідро- та аеро-масажу. Окрім турецької бані, комплекс пропонує також і суху "фінську" сауну та традиційну "російську" парну. Можна також відвідати солярій, косметичний кабінет, спортивні зали для занять фітнесом з силовими тренажерами, а то й просто посидіти в барі.

Created/Updated: 25.05.2018